Sauna-vo-svetle-sviečok-1web

Stredoslovenská saunovacia koliba Sauna Kunstdorf je pripravená poskytnúť svoju príjemnú úžitkovosť. Stojí v Dúbravici, asi 10 minút chôdze od centra obce, v lokalite Na rybníku (dosah autom na 100m od sauny).

Záujemcovia o saunovanie nech sa ohlásia na nasledovných kontaktoch:

info@perifernecentra.com
+(421) 0907 842 091 – Andrej
0915 877 249 – Adrián
0915 645 290 – René

Vyhriatie sauny na dobrú teplotu trvá minimálne 2 hodiny. Je lepšie dohodnúť sa vopred, aj preto, aby sa vám nestalo, že nájdete saunu obsadenú. Cezpoľným záujemcom je možné saunu po predošlej objednávke vyhriať v predstihu a oni tak svoj čas môžu venovať len saunovaniu, alebo si ju záujemcovia môžu vyhriať sami a čas vyhrievania piecky využiť na prehliadku Kultúrnej dediny v okolitej krajine.  Domáci záujemcovia si môžu saunu dohodnúť aj osobne s členmi Periférnych centier.

Sauna-vo-sviecach-Andy

Spokojným užívateľom objektu Sauna Kunstdorf budeme

vďační za dobrovoľný príspevok,  ktorý bude využitý na zlepšenia saunovacej koliby, údržbu, opravy,  aj na ďalšiu činnosť občianskeho združenia Periférne centrá, prevádzkujúceho v Dúbravici laboratórium súčasnej kultúry na vidieku – Kunstdorf.

Vďaka tejto tvorivej činnosti mohla byť postavená aj táto sauna v krajine. 

Záujem verejnosti o ňu potvrdzuje, že táto činnosť má zmysel a veríme preto, že aj s Vašou podporou budú môcť vzniknúť ďalšie prospešné veci.

Ďakujeme!

Sauna Kunstdorf 25 copy

 

Informácie o miestnych pozoruhodnostiach hodných prehliadky nájdete na našej mape Kunstdorf Dúbravica.

Kunstdorf Map 2014

Sauna v prírode, Sauna v krajine, prírodná sauna, sauna pri potoku, sauna pri prameni